Home
Main Menu
Home
Photo Gallery
Calendar
Shop
Membership
Results
News
About us
Weblinks
Mugshots
Contact
Using photomaterial
Downloads
FAQ
Partners
Sitemap
WC Croatia 2014
Overview
August 17th
August 18th
August 19th
August 20th
August 21st
August 22nd
August 23rd
August 24th
EC Italy 2013
Overview
Login Form





Lost Password?
Participants WC per division
Participants WC2010 by division
Name Country Category
Elizabeth Rees GBR Barebow Junior Women
Louise Rees GBR Barebow Junior Women
Elenora Strobbe ITA Barebow Junior Women
     
Frederik Althoff GER Barebow Junior Men
Marko Berus SLO Barebow Junior Men
Kipras Lamauskas LTU Barebow Junior Men
Robert Mallon GBR Barebow Junior Men
Raphaël Petit Minuesa FRA Barebow Junior Men
Kalle Puman SWE Barebow Junior Men
Akos Schaffer HUN Barebow Junior Men
Marco Spano ITA Barebow Junior Men
Hardy Trafford USA Barebow Junior Men
Botond Veres HUN Barebow Junior Men
     
Lina Bjorklund SWE Barebow Women
evelina Cataldo ITA Barebow Women
Manja Conrad GER Barebow Women
Sjan Dijck van NED Barebow Women
Christine Gauthé FRA Barebow Women
Cristina Gonzáles ESP Barebow Women
Irena Janezic SLO Barebow Women
Monika Jentges GER Barebow Women
Victoria Kalmaru GBR Barebow Women
Kata Laszlo HUN Barebow Women
Barbara Mccusker AUS Barebow Women
Becky Nelson-Harris USA Barebow Women
Erika Papp HUN Barebow Women
Luciana Pennacchi ITA Barebow Women
Lori Prichard-Beller USA Barebow Women
Andrea  Raigel AUT Barebow Women
Julie Robinson USA Barebow Women
Trudy Scott AUS Barebow Women
Zsuzsanne Somogyi HUN Barebow Women
Hiromi Takano JPN Barebow Women
Laura Urvakyte LTU Barebow Women
Anne Viljanen FIN Barebow Women
Joanne Walker GBR Barebow Women
     
Pasi Ahjokivi FIN Barebow Men
Daniele Belloti ITA Barebow Men
Sergio Massimo Cassiani ITA Barebow Men
Sandi Drame SLO Barebow Men
Bernard Dumon FRA Barebow Men
Michael Fisher AUS Barebow Men
Ali Ghourchani IRI Barebow Men
Avram Granett USA Barebow Men
Franz Haberler AUT Barebow Men
Daryl Harris USA Barebow Men
Milan Hladil CZE Barebow Men
Hans Hout van NED Barebow Men
Erik Jonsson SWE Barebow Men
Sebastian Juanola Codina ESP Barebow Men
István Kakas HUN Barebow Men
August Kerschbacher AUT Barebow Men
Richard Kocourek CZE Barebow Men
Mihael Kosec SLO Barebow Men
Geza Kutti HUN Barebow Men
Bobby Larsson SWE Barebow Men
Josef Meyer GER Barebow Men
Ahmad Nabati IRI Barebow Men
Rune Naeri NOR Barebow Men
Harry Neve AUS Barebow Men
Rohan O'Duill IRL Barebow Men
Martin Ottosson SWE Barebow Men
Marjan Podrzaj SLO Barebow Men
Andrew Rees GBR Barebow Men
Mohammed Mehdi Safaei IRI Barebow Men
Giuseppe Seimandi ITA Barebow Men
Nerijus Svedas LTU Barebow Men
Skip Trafford USA Barebow Men
Michael Turner AUS Barebow Men
Laszlo Varga HUN Barebow Men
Luděk Zimmer CZE Barebow Men
     
Zoé  Göbbels BEL Recurve Junior Women
Erika Kovacs HUN Recurve Junior Women
Elena Morabito ITA Recurve Junior Women
Dora Regoczi HUN Recurve Junior Women
Andrea Telki HUN Recurve Junior Women
Heather Trafford USA Recurve Junior Women
Miriam Trafford USA Recurve Junior Women
Rachael Trafford USA Recurve Junior Women
Ana Umer SLO Recurve Junior Women
Marion Vives FRA Recurve Junior Women
     
Fabien Cochin FRA Recurve Junior Men
Pal Csoregh HUN Recurve Junior Men
Florian Dorer GER Recurve Junior Men
Paul Andre Hagen NOR Recurve Junior Men
Marius Halvorsen NOR Recurve Junior Men
Mitchell James AUS Recurve Junior Men
Eivind Lie NOR Recurve Junior Men
Ales Marinko SLO Recurve Junior Men
Marco Morello ITA Recurve Junior Men
Jarrod Nicholson AUS Recurve Junior Men
Vedran Orlić CRO Recurve Junior Men
Klemen Pavacic SLO Recurve Junior Men
Petr Rada CZE Recurve Junior Men
     
Judit Barbocz HUN Recurve Women
Christine Bjerendal SWE Recurve Women
Anna Botto ITA Recurve Women
Dolores Čekada SLO Recurve Women
Nathalie Dielen SUI Recurve Women
Carole Ferriou FRA Recurve Women
Naomi Folkard GBR Recurve Women
Elisabeth  Grube AUT Recurve Women
Inge Jong de NED Recurve Women
Elin Kattstrom SWE Recurve Women
Michelle Kiddy GBR Recurve Women
Brandi Mantha USA Recurve Women
Amy Oliver GBR Recurve Women
Krisztina Palinkas HUN Recurve Women
Marina Prélipcean BEL Recurve Women
Theresa Rasinger AUT Recurve Women
Elena  Richter GER Recurve Women
Aliz Sandor HUN Recurve Women
Jessica Tomasi ITA Recurve Women
Nancey Tsai USA Recurve Women
Momoko Ueno JPN Recurve Women
Lisa Unruh GER Recurve Women
     
Njaal Aamaas NOR Recurve Men
Jerome Bidault FRA Recurve Men
Karoly Buzas HUN Recurve Men
Heribert Dornhofer AUT Recurve Men
Niall Doyle IRL Recurve Men
Marisa Fabietti ITA Recurve Men
Michele Frangilli ITA Recurve Men
Peter Frost GBR Recurve Men
Csaba Gajdos HUN Recurve Men
Sven Giesa GER Recurve Men
Timm Hines USA Recurve Men
Xander Holl NED Recurve Men
Yu Ishizu JPN Recurve Men
Björn Jonsson SWE Recurve Men
Nandor Kosy HUN Recurve Men
Sigmund Lindberget NOR Recurve Men
Hannu Nevalainen FIN Recurve Men
Mikael Olsson SWE Recurve Men
Luca Palazzi ITA Recurve Men
Damien Pigeaud FRA Recurve Men
Michael Quayle USA Recurve Men
Sebastian Rohrberg GER Recurve Men
Jari Sarkilampi FIN Recurve Men
Javier Senosiain ESP Recurve Men
Marco Seri ITA Recurve Men
Jon Shales GBR Recurve Men
Vesa  Tarhala FIN Recurve Men
Alan Wills GBR Recurve Men
Victor Wunderle USA Recurve Men
Matija Žlender SLO Recurve Men
     
Anastasia Anastasio ITA Compound Junior Women
Fanni Bognar HUN Compound Junior Women
Vivien Csitkovics HUN Compound Junior Women
Hunter  Jackson USA Compound Junior Women
Aja Janežič SLO Compound Junior Women
Nikoletta Nagy HUN Compound Junior Women
Kayleigh Rogers USA Compound Junior Women
Emeline Salmon FRA Compound Junior Women
     
Deni Babok CRO Compound Junior Men
Julien Boileau FRA Compound Junior Men
Laszlo Boka HUN Compound Junior Men
Andrew Bradley AUS Compound Junior Men
Alex Bridgman GBR Compound Junior Men
Dogamoj Buden CRO Compound Junior Men
Levi Cyr USA Compound Junior Men
Sean Elza USA Compound Junior Men
Adam Gallant USA Compound Junior Men
Aljaz Mavsar SLO Compound Junior Men
Francesco Mucci ITA Compound Junior Men
Florian Oswald GER Compound Junior Men
Gergo Papp HUN Compound Junior Men
Zoltan Zsebok HUN Compound Junior Men
     
Tracey Anderson GBR Compound Women
Diann Benson AUS Compound Women
Ivana Buden CRO Compound Women
Annette Coutts AUS Compound Women
Leonora Czaban HUN Compound Women
Isabell Danielsson SWE Compound Women
Inge Enthoven NED Compound Women
Chrystelle Garitat FRA Compound Women
Petra Goebel AUT Compound Women
Lora Gravlin USA Compound Women
Lucy Holderness GBR Compound Women
Beata Kiraly HUN Compound Women
Ana María Lacosta López-Alda ESP Compound Women
Anne Lantee FIN Compound Women
Naomi Maeda JPN Compound Women
Flor Muñoz ESP Compound Women
Crystal Parker USA Compound Women
Francesca Peracino ITA Compound Women
Darja Romanec SLO Compound Women
Amanda Sisson USA Compound Women
Ulrika Sjowall SWE Compound Women
Amalia Stucchi ITA Compound Women
Edina Szucs HUN Compound Women
Roberta Telani ITA Compound Women
Françoise Volle FRA Compound Women
Christie-Lee Westman GBR Compound Women
Ulrike Wiese GER Compound Women
Gladys Willems BEL Compound Women
     
Antonio Alvarez ESP Compound Men
Jens Asbach GER Compound Men
Gerald Bernhuber AUT Compound Men
Alessandro Biagi ITA Compound Men
Robert Brnad CRO Compound Men
Leigh Cornish AUS Compound Men
Dave Cousins USA Compound Men
Stephane Dardenne FRA Compound Men
Sébastien Denayer BEL Compound Men
Sander Dolderman NED Compound Men
Silvio Giorcelli ITA Compound Men
Jari Haavisto FIN Compound Men
Robert Hall IRL Compound Men
Christian Hedvall SWE Compound Men
Lajos Hevesi HUN Compound Men
Marko Jarvenpaa FIN Compound Men
Tapani  Kalmaru GBR Compound Men
Hannu Kari FIN Compound Men
Alen Kidemet CRO Compound Men
Laszlo Kis HUN Compound Men
Bruno Kobath AUT Compound Men
Žare Krajnc SLO Compound Men
Claude Langlois CAN Compound Men
Marcus Laube GER Compound Men
Morgan Lundin SWE Compound Men
Rod Menzer USA Compound Men
Shahram Mohammadi IRI Compound Men
Hossein Motazedkikiani IRI Compound Men
Tibor Ondrik HUN Compound Men
Antonio Pompeo ITA Compound Men
José Maria Rodriquez ESP Compound Men
Kazuya Seki JPN Compound Men
Milan Sekularac MNE Compound Men
Dejan Sitar SLO Compound Men
Eric Soroker ISR Compound Men
Jeremie Thierry FRA Compound Men
Slavko Tursic SLO Compound Men
Ljubisa Urosevic SRB Compound Men
Vincent Vandervelden BEL Compound Men
Aleš Vankát CZE Compound Men
Kevin Wilkey USA Compound Men
     
Cesar Araujo MEX Judge
Jay Ben-Ari ISR Judge
Fulvio Cantini ITA Judge
Shinji Egashira JPN Alternate
Didier Gras FPO Judge
Tom Green USA Chairman
Friedrich Karle GER Judge
Klaus Lykkebaek DEN Judge
Pol Ney LUX Judge
Karen O'Malley AUS Judge
Irena Rosa SLO Judge
Myat Soe MYA Judge
Henk Wagemakers NED Judge
Poh Tiong Wee SIN Judge
Kam-Ming Yu HKG Alternate
 
  • English
  • Dutch
  • Francais
Calendar of events
Nov 2017
S M T W T F S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Full Calendar
Upcoming events
Next field
Count to
20. August 2014, 10:00
Time left
0 days
0 hours
0 minutes
Who's Online
Visitors
Visitors: 37443356
HenZ